ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Dlaczego powinieneś pomyśleć o
kompleksowym ubezpieczeniu zdrowotnym?

Dla Singla

Prowadzisz działalność w branży IT? Sam jesteś dla siebie sterem, żeglarzem i okrętem? To bardzo przyjemne uczucie.
Musisz mieć jednak świadomość, że cała odpowiedzialność za życie i zdrowie leży po Twojej stronie. Jeśli poważnie zachorujesz, możesz stracić przychodu. Jednocześnie nie będzie drugiej połówki, która zadba o wspólne finanse.

Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne zabezpieczy Cię przed:

  • Poważnymi chorobami takimi jak nowotwór
  • Trwałą niezdolnością do pracy
  • Wypadkami czy pobytami w szpitalu

Dla Głowy rodziny

Prowadzisz działalność i jednocześnie utrzymujesz swoją rodzinę? Twoje przychody często stanowią 70% przychodu całej rodziny? Zastanawiałeś się co może się stać jeśli zachorujesz?
Jak możesz zabezpieczyć rodzinę na wypadek własnej śmierci? Jak zapewnić sobie środki na leczenie poważnej choroby czy niezdolności do pracy?

Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne może zapewnić:

  • Nawet kilka milionów świadczenia dla rodziny w przypadku Twojej śmierci
  • Kilkaset tysięcy złotych jeśli zostaniesz trwale niezdolny do pracy
  • Do 10 milionów złotych na leczenie nowotworów w najlepszych klinikach na świecie

Dowiedz się więcej

Sprawdź nasze artykuły na blogu

Dlaczego właśnie u nas?

Zanim zaczęliśmy naszą specjalizację w ubezpieczeniach branży IT zajmowaliśmy się doradztwem w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych. Połączenie wiedzy dotyczącej ubezpieczeń zdrowotnych ze znajomością potrzeb branży It. umożliwia nam dopasowanie produktów idealnie do Twoich potrzeb.

Zabezpieczenie rodziny i zdrowia

Zabezpiecz siebie, swoją firmę i rodzinę na wszelkie okoliczności.

Jednym z głównych elementów oferowanego przez nas ubezpieczenia jest zabezpieczenie przed poważnymi chorobami. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz środki na leczenie szybko i sprawnie.

Otrzymasz ochronę przed sytuacją, w której nie będziesz w stanie pracować z powodu choroby lub wypadku. Nasze ubezpieczenie zapewni Ci stabilny dochód, który pozwoli utrzymać Ciebie i Twoją rodzinę.

Nasze ubezpieczenie obejmuje także zabezpieczenie na wypadek śmierci. Dzięki temu w przypadku śmierci rodzina ubezpieczonego nie pozostanie bez środków do życia

Dlaczego właśnie my?


14
lat doświadczenia
1500+
zadowolonych Klientów
3000+
wystawionych polis
45 mln zł
łączna suma ubezpieczenia wystawionych polis

Polecają Startlife:

Krzysztof Bień
Krzysztof Bień
7 Kwiecień 2024
Profesjonaliści z firmy Startlife przedstawili mi szeroką ofertę, pomogli mi zrozumieć konkretne ubezpieczenia i pomogli dobrać odpowiednie do moich potrzeb. Wzorowe podejście do obsługi klienta, myślę, że zostanę ze Startlife na długo, polecam.
Jakub Jachowski
Jakub Jachowski
5 Kwiecień 2024
Polecam, polisy subiektywnie nie są drogie, zawarcie ich jest proste. Pracując na b2b dla własnego spokoju warto się ubezpieczyć.
Piotr Łukasz Szpak
Piotr Łukasz Szpak
5 Kwiecień 2024
Pan Adam w bardzo przejrzysty i profesjonalny sposób przedstawił mi szczegóły oferty ich sztandarowego produktu ubezpieczeniowego. Jego szczerość i doskonałe przygotowanie zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Cenię sobie, że Pan Adam podchodził do tematu bez nacisku na zakup, dzięki czemu cała rozmowa przebiegła w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony poziomem i jakością naszej dyskusji. Gorąco polecam!
Tomasz Heimowski
Tomasz Heimowski
4 Kwiecień 2024
Szybko i konkretnie - dostałem do wyboru 2 opcje różnych towarzystw, po wybraniu odpowiedniej oferty pomagają dopełnić niezbędne formalności.
Karolina Bednarz
Karolina Bednarz
28 Marzec 2024
Proces wykupienia wykupienia polisy z pomocą Startlife był szybki i prosty. Przyjazna i informatywna obsługa. Cieszę się, że ich znalazłam - pomogli mi dobrać odpowiednie ubezpieczenie i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania.
Przemysław Bocian
Przemysław Bocian
26 Marzec 2024
Serdecznie polecam. Obsługa miła i profesjonalna. Pan Adam zawsze rzetelnie podchodzi do tematu, starając się w pełni udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania.
Krzysztof Tomecki
Krzysztof Tomecki
26 Marzec 2024
Bardzo dobrze się z Panem rozmawia - świetny kontakt. Oferta ubezpieczenia przedstawiona i omówiona na spotkaniu na zoomie. Polecam 👍
Marceli Erm
Marceli Erm
18 Marzec 2024
Ubezpieczenie od utraty dochodu place już 3 rok, i 3 rok szukam złych komentarzy na temat tego ubezpieczyciela i nadal nic nie znalazłem. Najwidoczniej nie ma problemów z wypłatą, bo jakby były to wszędzie by się robiło od złych komentarzy. Pan Adam profesjonaknie doradzi również w kwestiach innych ubezpieczeń, bo również na życie u nich kupiłem dla siebie i całej rodziny.
Marcin Zofiński
Marcin Zofiński
18 Marzec 2024
Polecam za niespotykany profesjonalizm i otwartość w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.