O ubezpieczeniach i finansach w branży IT

Lubisz trzymać rękę na pulsie i wiedzieć wszystko? Uwaga, będzie na poważnie! Jesteś programistą, wiesz dobrze jakie to ważne, by mieć podstawę merytoryczną. Teraz pora na solidną dawkę rzetelnej wiedzy o ubezpieczeniach. 

Nie znasz się na tym? Boisz się, że utopisz kasę, że niezadowolony klient pójdzie do sądu i nie będziesz mieć zabezpieczenia? Nie możesz znaleźć odpowiedniego OC? Tutaj odkrywamy dla Ciebie największe tajemnice ubezpieczeń właśnie dla branży IT.  

Zastanawiasz się, czy powinieneś spać spokojnie, jakie ryzyko niesie ze sobą prowadzenie działalności w branży IT? Nic prostszego – zapraszamy do lektury, z nami żadne ubezpieczeniowe wyzwanie nie jest straszne!

Kto dla Ciebie pisze?

Człowiek, który na ubezpieczeniach właśnie dla takich programistów, jak Ty zjadł zęby. Nie martw się, postaram nie przynudzać i jednocześnie nie lać wody – merytoryka na pierwszym miejscu. 10 lat doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem nie tylko firm, ale też zwykłych zjadaczy chleba to moja baza wiedzy.

Dzisiaj dzielę się nią z Tobą, bo wiem, że potrzebujesz rzetelnej dawki informacji.

To co, zaczynamy?

Menu

Masz pytania? Zostaw kontakt oddzwonimy i wyjaśnimy wątpliwości.

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podane dane zostaną wykorzystane tylko do jednorazowego kontaktu.