O nas

Zapraszamy do naszego świata Startlife

Poznaj nasz zespół

Adam


Justyna


Magda


MartaKim jesteśmy? Jaką mamy misję?

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce zajmującą się kompleksową obsługą ubezpieczeń dla branży IT, która jest naszą specjalnością. Wiesz na pewno, że to bardzo specyficzna branża.

Dobierzemy dla Ciebie i Twoich pracowników najlepsze programy ubezpieczające:
OC zawodowe, ubezpieczenie utraty dochodu, ubezpieczenie na życie i zdrowie, a także różnego rodzaju ubezpieczenia grupowe, które pomogą rozwinąć Ci firmę IT i zabezpieczyć interes Twój i Twoich pracowników.

Niezależnie od tego, w jakim rejonie Polski działasz, mieszkasz lub pracujesz – zapraszamy do wspólnego poszukiwania najlepszych pakietów ubezpieczeniowych online! Zabezpiecz siebie i swoich pracowników, jesteś w dobrych rękach.

W tym roku mija już 13 lat, odkąd pomagamy naszym klientom zapewnić bezpieczeństwo w zakresie ubezpieczeń dla firm oraz osób. Jak działamy: spośród wielu różnych ofert ubezpieczeniowych znajdujemy dla Ciebie takie, które najlepiej odpowiadają potrzebom branży IT.

Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, które posiadają oferty dedykowane właśnie dla tej branży, dlatego oferujemy Ci najlepszej jakości produkty dopasowane do twoich potrzeb, szyte na miarę

Z kim współpracujemy?

Pomagamy wszystkim firmom z branży IT – programistom, informatykom, deweloperom. Jeśli właśnie szukasz produktów ubezpieczeniowych, które zabezpieczą interes Twój, Twojej firmy, Twoich pracowników i Twojej rodziny – trafiłeś idealnie.

Skontaktuj się z nami, a ułożymy specjalnie dla Ciebie kompleksowy pakiet dostosowany nie tylko do specyfiki branży IT, ale także do Twoich rzeczywistych potrzeb i możliwości finansowych.


Każda oferta oparta jest na:

Twoich rzeczywistych potrzebach

Twoich możliwościach finansowych

Skontaktuj się z nami

502 230 632

kontakt@startlife.pl

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Przede wszystkim, odpowiadając na wymagania i potrzeby obecnych czasów, działamy online – nie musisz wychodzić z domu, żeby się z nami spotkać, zapraszamy Cię na e-spotkanie, podczas którego zdiagnozujemy Twoje potrzeby i stworzymy dla Ciebie ofertę.

Otrzymasz więc od nas pełną pomoc w wyborze produktów ubezpieczeniowych 100 procent online! Uzyskasz pewność, że Twoja firma prowadzona jest w bezpieczny sposób.

Nasi specjaliści zadbają o każdy aspekt Twojej działalności.
Otrzymasz wsparcie i obsługę wszystkich spraw ubezpieczeniowych w jednym miejscu bez wychodzenia z domu.

Twoja wygoda i szybkość działania to dla nas priorytet.
Zabezpieczysz kapitał dla siebie i swoich bliskich, który pomoże w trudnych czasach i w przypadku niespodziewanych zdarzeń losowych.

Otrzymasz przypomnienie o odnowieniu polisy z odpowiednim wyprzedzeniem, byś mógł przygotować się na kolejną płatność na czas. Wiemy, jak ważne jest planowanie w zarządzaniu firmą.

Cały czas uczymy się i wyszukujemy najlepszych i najkorzystniejszych dla branży IT produktów. Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach na rynku!
Zabezpieczymy poprzez polisę także Twój majątek, tak abyś nie stracił go przy ewentualnej szkodzie.

Co jest dla nas ważne?

Zależy nam na trwałych relacjach biznesowych, dbamy o naszych klientów także w tym trudnym czasie, zapewniając możliwość wykupienia wszystkich pakietów ubezpieczeń online podczas e-spotkania.


Długotrwałe relacje

Stawiamy na jakość, nasi klienci zawsze do nas wracają zadowoleni

Kontakt online

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści 100 procent online doradzą i dobiorą najlepsze warianty ubezpieczeń dla branży IT

Dlaczego właśnie my?


13
lat doświadczenia
1000+
zadowolonych Klientów
2000+
wystawionych polis
54292721
łączna suma ubezpieczenia wystawionych polis

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

    792-880-458

    kontakt@startlife.pl