Jednoosobowa działalność gospodarcza

Zabezpieczenie w przypadku choroby lub wypadku

Ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb

Kompleksowa obsługa ubezpieczenia po naszej stronie

Zapomnij o przeszkodach – programuj na luzie

Prowadzisz działalność w branży IT? A może właśnie planujesz założenie działalności w tej branży? Niezależnie od tego, jaką obrałeś strategię – dobrze trafiłeś!

Chorobowe wypłacone przez ZUS nie załatwi wszystkich problemów i jest jak wersja próbna antywirusa… – za mało, za późno i nie zawsze dokładnie.

Pora pomyśleć o solidnym zabezpieczeniu dla siebie i swojej firmy, żeby nie zostać w trybie awaryjnym na lodzie i bez możliwości manewru. Jeśli więc szukasz rozwiązań, które w przypadku choroby lub wypadku, zapewnią Tobie, Twojej firmie i Twojej rodzinie środki finansowe w razie nagłych wypadków, napisz do nas, a odeślemy Ci na maila stworzoną specjalnie dla Ciebie ofertę.

Programuj na ludzie – Ty jesteś mistrzem kodowania, my – ubezpieczeń, które zabezpieczą Twoją pracę, Twoje biznesowe relacje i Twoje zdrowie. Kiedy jak nie teraz, kto, jak nie my?

Jak to działa? Kiedy pracujesz na etacie, chroni Cię teoretycznie prawo pracy, ale jeśli chcesz prowadzić swój biznes – i to na skalę światową – zaczynają się schody, podatki, prawo, ustalenia i inne rzeczy, na których naprawdę nie musisz się znać. To już nasza bajka, w której Ty wiedziesz bezpieczne życie.

Zapewnij sobie możliwość międzynarodowej kariery, rozwiń skrzydła i zostań cyfrowym nomadą! Przecież możesz, masz wszelkie umiejętności, kompetencje i możliwości. Nie pozwól, by zatrzymały Cię formalności i strach przed nimi i konsekwencjami nieznajomości prawa. My się tym zajmiemy – Ty pracuj na luzie i spijaj śmietankę.

Dla przedsiębiorców z branży IT – takich najlepszych i ambitnych, którzy wiedzą, jak ważne są zabezpieczenia, właśnie takich jak Ty – proponujemy między innymi rozwiązania, które mogą zabezpieczyć Cię na wypadek czasowej lub trwałej niezdolności do pracy wypadki zdarzają się każdemu, a w dzisiejszych czasach wejście w taki tryb awaryjny praktycznie wyklucza z rynku, a przecież nie o to tutaj chodzi.

A może dopiero planujesz założenie działalności w branży IT i chcesz poznać możliwe ubezpieczenia i ich warianty?

Dla Ciebie także mamy rozwiązania – w tym jesteśmy mistrzami.

Niezależność i szybkość działania i bezpieczeństwo to Twoje priorytety? Dobrze dobrany program ubezpieczeniowy jest jak dobry antywirus i gwarancja – może również zapewnić w razie potrzeby środki finansowe niezbędne na prywatne diagnozy i leczenie – nie będziesz już zależny od niedziałającego już praktycznie systemu NFZ.

Uniezależnij się, rozwiń skrzydła i podbijaj świat na luzie, bez strachu o konsekwencje – my zapewnimy Ci zabezpieczenie, żeby żaden złośliwy kod nie zaburzył Twojego internetowego imperium.

Zabezpiecz swoje życie już dziś!
Nie zastanawiaj się już dłużej nad tym, co się stanie, gdy przez jakiś czas nie będziesz zdolny do wykonywania pracy i zarabiania, myśl strategicznie.

Zabezpiecz siebie, swoją firmę i rodzinę na wszelkie okoliczności.

Skontaktuj się z nami

799 353 537

kontakt@startlife.pl

Nie ma na co czekać! Działaj bez stresu!

Nie musisz się już o nic martwić, zabezpieczymy Twoje wszystkie interesy.

Po prostu do nas napisz i zapytaj o wszystko, a my stworzymy dla Ciebie odpowiednią ofertę zaprogramowaną specjalnie dla Ciebie.

Do tego wszystko odbywa się bezpiecznie, online! Umówimy się na e-spotkanie i wszystko będzie jasne!

Dlaczego właśnie my?


13
lat doświadczenia
1000+
zadowolonych Klientów
2000+
wystawionych polis
54292721
łączna suma ubezpieczenia wystawionych polis

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

    799 353 537

    kontakt@startlife.pl