Jednoosobowa działalność gospodarcza

Zapomnij o przeszkodach – programuj na luzie

Prowadzisz działalność w branży IT? A może właśnie planujesz założenie działalności w tej branży? Niezależnie od tego, jaką obrałeś strategię – dobrze trafiłeś!

Chorobowe wypłacone przez ZUS nie załatwi wszystkich problemów i jest jak wersja próbna antywirusa… – za mało, za późno i nie zawsze dokładnie.

Pora pomyśleć o solidnym zabezpieczeniu dla siebie i swojej firmy, żeby nie zostać w trybie awaryjnym na lodzie i bez możliwości manewru. Jeśli więc szukasz rozwiązań, które w przypadku choroby lub wypadku, zapewnią Tobie, Twojej firmie i Twojej rodzinie środki finansowe w razie nagłych wypadków, napisz do nas, a odeślemy Ci na maila stworzoną specjalnie dla Ciebie ofertę.

Programuj na ludzie – Ty jesteś mistrzem kodowania, my – ubezpieczeń, które zabezpieczą Twoją pracę, Twoje biznesowe relacje i Twoje zdrowie. Kiedy jak nie teraz, kto, jak nie my?

Jak to działa? Kiedy pracujesz na etacie, chroni Cię teoretycznie prawo pracy, ale jeśli chcesz prowadzić swój biznes – i to na skalę światową – zaczynają się schody, podatki, prawo, ustalenia i inne rzeczy, na których naprawdę nie musisz się znać. To już nasza bajka, w której Ty wiedziesz bezpieczne życie.

Zapewnij sobie możliwość międzynarodowej kariery, rozwiń skrzydła i zostań cyfrowym nomadą! Przecież możesz, masz wszelkie umiejętności, kompetencje i możliwości. Nie pozwól, by zatrzymały Cię formalności i strach przed nimi i konsekwencjami nieznajomości prawa. My się tym zajmiemy – Ty pracuj na luzie i spijaj śmietankę.

Dla przedsiębiorców z branży IT – takich najlepszych i ambitnych, którzy wiedzą, jak ważne są zabezpieczenia, właśnie takich jak Ty – proponujemy między innymi rozwiązania, które mogą zabezpieczyć Cię na wypadek czasowej lub trwałej niezdolności do pracy wypadki zdarzają się każdemu, a w dzisiejszych czasach wejście w taki tryb awaryjny praktycznie wyklucza z rynku, a przecież nie o to tutaj chodzi.

A może dopiero planujesz założenie działalności w branży IT i chcesz poznać możliwe ubezpieczenia i ich warianty?

Dla Ciebie także mamy rozwiązania – w tym jesteśmy mistrzami.

Niezależność i szybkość działania i bezpieczeństwo to Twoje priorytety? Dobrze dobrany program ubezpieczeniowy jest jak dobry antywirus i gwarancja – może również zapewnić w razie potrzeby środki finansowe niezbędne na prywatne diagnozy i leczenie – nie będziesz już zależny od niedziałającego już praktycznie systemu NFZ.

Uniezależnij się, rozwiń skrzydła i podbijaj świat na luzie, bez strachu o konsekwencje – my zapewnimy Ci zabezpieczenie, żeby żaden złośliwy kod nie zaburzył Twojego internetowego imperium.

Nie ma na co czekać! Działaj bez stresu!
Nie musisz się już o nic martwić, zabezpieczymy Twoje wszystkie interesy.
Po prostu do nas napisz i zapytaj o wszystko, a my stworzymy dla Ciebie odpowiednią ofertę zaprogramowaną specjalnie dla Ciebie.
Do tego wszystko odbywa się bezpiecznie, online! Umówimy się na e-spotkanie i wszystko będzie jasne!
Menu

Masz pytania? Zostaw kontakt oddzwonimy i wyjaśnimy wątpliwości.

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podane dane zostaną wykorzystane tylko do jednorazowego kontaktu.