Zabezpieczenie utraty dochodu wskutek niezdolności do pracy

Zabezpieczenie czasowej lub trwałej niezdolności do pracy

Zapewnia płynność finansową w czasie choroby programisty

Prywatne chorobowe dla branży IT

Ubezpieczenie utraty dochodu dla Programisty

Programiści oraz inni pracownicy branży IT często wykonują swoją pracę poprzez prowadzenie działalności gospodarczej. Niesie to za sobą spore ryzyko. Prowadząc własny biznes, jesteś narażony na utratę płynności finansowej w czasie choroby.

Możesz wtedy napotkać problemy z regulowaniem na czas swoich należności, ale również możesz mieć problemy z utrzymaniem swoje rodziny.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi ubezpieczenie utraty dochodu.

Dla kogo jest ubezpieczenie utraty dochodu

Dla wszystkich pracowników branży IT, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Jakiego zabezpieczenia możemy się spodziewać

Ubezpieczenie ochroni nas wtedy, kiedy będziemy przebywać na L4 niezależnie od tego, czy przyczyną będzie choroba, czy wypadek.

Jaka jest wartość takiej ochrony

Możemy zabezpieczyć się nawet na kilkanaście tysięcy miesięcznej wypłaty w czasie choroby. Świadczenie może być wypłacane nawet przez 24 miesiące przebywania na L4.

W jaki sposób może wykupić ubezpieczenie utraty dochodu

Cały proces przebiega w sposób onlinowy, od otrzymania oferty, aż po elektroniczne podpisanie dokumentów.


Zobacz także:

Zabezpiecz swoje życie już dziś!
Nie zastanawiaj się już dłużej nad tym, co się stanie, gdy przez jakiś czas nie będziesz zdolny do wykonywania pracy i zarabiania, myśl strategicznie.

Zabezpiecz siebie, swoją firmę i rodzinę na wszelkie okoliczności.

Skontaktuj się z nami

799 353 537

kontakt@startlife.pl

Co może się stać? Jestem młody i silny- mówisz. Jednak siedzisz godzinami przed komputerem, brak Ci często odpowiedniej ilości ruchu, przez wielogodzinną pracę przy komputerze narażasz swój kręgosłup, oczy, przedramiona, dłonie i barki na kontuzje i choroby. Znasz to?

Ból kręgosłupa po długim dniu pracy? Siedzący tryb pracy niesie ze sobą konsekwencje zdrowotne. Potrzebujesz zabezpieczeń– to pewne. I to dobrych – w końcu chodzi o Twoje życie i zdrowie. Co możesz zrobić, żeby zabezpieczyć swoje interesy?

Mamy dla Ciebie produkty zabezpieczeń czasowej lub trwałej niezdolności do pracy. Jeśli chcesz, możesz je wykupić samodzielnie lub jako element kompleksowej oferty ubezpieczeniowej dopasowanej do Twoich potrzeb. Możesz nam zaufać – Ty programujesz, my siedzimy w papierach i zabezpieczamy Twój interes. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z branżą IT znajdziemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązania i produkty, które odpowiedzą na Twoje specyficzne potrzeby. A wiemy, że są specyficzne!

Dlaczego właśnie my?


13
lat doświadczenia
1000+
zadowolonych Klientów
2000+
wystawionych polis
54292721
łączna suma ubezpieczenia wystawionych polis

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

     


    799 353 537

    kontakt@startlife.pl