Ubezpieczenia dla Programisty

Sprawdź naszą ofertę ubezpieczeń dla branży IT.

Ubezpieczenia dla Programisty

Poznaj nasze produkty


Ubezpieczenie utraty dochodu

Dla programistów prowadzących działalność gospodarczą.

Ubezpieczenie OC dla IT

Koduj na luzie, my zadbamy o bezpieczeństwo Twoich działań.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Życiowy Firewall – ten produkt stworzyliśmy specjalnie z myślą o Programistach.

Skontaktuj się z nami

Ubezpieczenie utraty dochodu wskutek choroby w branży IT

Korzystasz z dobrego antywirusa? Na pewno! Sam wiesz najlepiej, że to podstawa. Lepiej zabezpieczyć się niż ponosić przykre konsekwencje ataku i utraty pełnej kontroli.
To działa nie tylko w świecie wirtualnym, ale też i tym codziennym. Co się dzieje, kiedy prowadzisz swój biznes i nagle zachorujesz? Praca stoi w miejscu, nie zarabiasz, narażasz się na stres i koszty. Jednak nie zawsze tak musi być!

Dzięki specjalnie przez nas dobranych produktach dla branży IT możesz zabezpieczyć się na wypadek takiej sytuacji i zapewnić sobie wypłatę nawet przez 24 miesiące!
To niemożliwe? Sprawdź sam!

Zabezpiecz siebie i swoją rodzinę.
Jesteś mistrzem kodowania, myślenia strategicznego, lubisz być panem sytuacji – młody, silny i zdrowy, prawda? Podczas gdy Ty ciężko pracujesz i pomagasz wielu ludziom stworzyć internetowe imperium, my pracujemy, abyś Ty był bezpieczny.

Tak jak w programowaniu może wedrzeć się błąd, tak i w naszym zdrowiu zdarzają się gorsze okresy i choroby. Co wtedy trzeba zrobić? Działać- i to szybko i skutecznie tak, by jak najszybciej wrócić do pasji programowania i zdrowia. To oczywiste, że nie musisz o tym myśleć – my się tym zajmiemy.

Co zrobić, by zabezpieczyć swoje interesy i zapewnić sobie możliwość prywatnej opieki zdrowotnej, szczególnie w dzisiejszej sytuacji?

Napisz do nas koniecznie, a my znajdziemy dla Ciebie ofertę, która pozwoli Ci spać spokojnie. Jesteśmy online! Wszystkie szczegóły poznasz podczas rozmowy bez konieczności wychodzenia z domu.
Umów się na e-spotkanie z naszym doradcą, który dobierze produkty specjalnie pod branżę IT!
Poznaj szczegółowe rozwiązanie podczas rozmowy online.

Życiowy firewall – Twoje zdrowie to dla nas priorytet

Ubezpieczenie na życie i zdrowie dla branży IT

Zapomnij o przeszkodach – programuj na luzie

Ubezpieczenie OC w działalności IT

Co jest potrzebne, aby dobrze pracować? Czysty umysł i brak zmartwień to dla Ciebie podstawa, aby pracować z pełną energią. Ty znasz tysiące kodów, my z kolei wszystkie kruczki prawne i wymagania Twoich klientów w zakresie ubezpieczeń. Ty nie musisz się o nic martwić- po prostu programujesz i pracujesz, a my zapewniamy bezpieczeństwo Twoich transakcji.

Programowanie bez ryzyka! Nie musisz się o nic martwić!

Prowadzisz działalność gospodarczą w branży IT lub zastanawiasz się nad jej założeniem? Wiesz już na pewno, że standardowe OC nie jest wystarczające, ale wiesz co? Nie musisz się tym przejmować i tracić czasu na wertowanie umów. Sprawdzanie wszystkich możliwych opcji i zawarcie dla Ciebie najlepszej umowy to już nasza bajka.

Twoje pieniądze mogą czuć się bezpiecznie.

Startuj z biznesem na skalę światową – wymagania zagranicznych firm to dla nas chleb powszedni. Napisz do nas, a przedstawimy Ci oferty towarzystw, które specjalizują się w ubezpieczeniach OC właśnie dla Programistów.

Dlaczego właśnie my?


13
lat doświadczenia
1000+
zadowolonych Klientów
2000+
wystawionych polis
54292721
łączna suma ubezpieczenia wystawionych polis

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.