Zabezpieczenie utraty dochodu wskutek niezdolności do pracy

Pracujesz na etacie? Prowadzisz działalność gospodarczą w branży IT? To nie ma znaczenia, kiedy dopada Cię coś niezaplanowanego i wbrew własnej woli lądujesz nagle w trybie awaryjnym. Wiesz, że wtedy zbyt wiele nie możesz zrobić i trzeba ponosić konsekwencje braku wcześniejszych zabezpieczeń. Brak wypłaty? Brak możliwości spłacania należności?

Jeśli na samą myśl o takiej sytuacji masz ciarki na plecach i oblewa Cię zimny pot, na nic takiego nie możesz sobie przecież pozwolić. Jedną z cech dobrego programisty jest myślenie perspektywiczne i maksymalne możliwe zabezpieczenie, dobrze o tym wiesz. Czas pomyśleć o sobie i swoich bliskich, zanim będzie za późno, ceny podskoczą. Antywirus chroni Twój komputer, zapewnij sobie także zabezpieczenie w życiu.

Co może się stać? Jestem młody i silny- mówisz. Jednak siedzisz godzinami przed komputerem, brak Ci często odpowiedniej ilości ruchu, przez wielogodzinną pracę przy komputerze narażasz swój kręgosłup, oczy, przedramiona, dłonie i barki na kontuzje i choroby. Znasz to? Ból kręgosłupa po długim dniu pracy? Siedzący tryb pracy niesie ze sobą konsekwencje zdrowotne. Potrzebujesz zabezpieczeń- to pewne. I to dobrych – w końcu chodzi o Twoje życie i zdrowie. Co możesz zrobić, żeby zabezpieczyć swoje interesy?

Mamy dla Ciebie produkty zabezpieczeń czasowej lub trwałej niezdolności do pracy. Jeśli chcesz, możesz je wykupić samodzielnie lub jako element kompleksowej oferty ubezpieczeniowej dopasowanej do Twoich potrzeb. Możesz nam zaufać – Ty programujesz, my siedzimy w papierach i zabezpieczamy Twój interes. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z branżą IT znajdziemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązania i produkty, które odpowiedzą na Twoje specyficzne potrzeby. A wiemy, że są specyficzne!

Zabezpiecz swoje życie już dziś!
Nie zastanawiaj się już dłużej nad tym, co się stanie, gdy przez jakiś czas nie będziesz zdolny do wykonywania pracy i zarabiania, myśl strategicznie.
Zabezpiecz siebie, swoją firmę i rodzinę na wszelkie okoliczności.
Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wysłać ofertę uwzględniającą specyfikę branży IT, stworzoną specjalnie dla Ciebie.
Menu

Masz pytania? Zostaw kontakt oddzwonimy i wyjaśnimy wątpliwości.

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podane dane zostaną wykorzystane tylko do jednorazowego kontaktu.