OC działalności gospodarczej

Zabezpieczenie w przypadku choroby lub wypadku

Ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb

Kompleksowa obsługa ubezpieczenia po naszej stronie

Pracuj na luzie, my zadbamy o bezpieczeństwo Twoich transakcji

Masz w głowie tysiące kodów, strategii, wszystko masz zaplanowane? Nic dziwnego – jesteś mistrzem w tym zakresie. OC działalności IT to nie bułka z masłem – my o tym wiemy najlepiej.

Bezpieczeństwo Twoich transakcji jest na wagę złota i dlatego tylko najlepsze zabezpieczenia wchodzą w grę. Ze względu na specyfikę branży IT, szkody z nią związane są często bardzo trudne do zweryfikowania. To właśnie powód, dla którego większość popularnych towarzystw ubezpieczeniowych oferujących ubezpieczenie OC całkowicie wyklucza tę branżę z podstawowego zakresu ubezpieczenia.

To nie znaczy jednak, że masz zostać nieubezpieczony, tym bardziej zasługujesz na to, by zadbać o Twoje interesy. Dobrze trafiłeś – dla nas to chleb powszedni. Dobry program zabezpieczający to podstawa, dobrze to wiesz. Nie ma nic bardziej frustrującego niż utrata wyników pracy prawda? Dobry antywirus to must have.

W życiu jest tak samo – program zabezpieczeń jest na wagę złota. Z nami nie musisz się o to martwić – Ty pracujesz i programujesz, my zabezpieczamy Twoje interesy, czytamy umowy i dostosowujemy je do Ciebie.

Zabezpieczenie godne najlepszego specjalisty

Jesteś wyjątkowy – branża IT jest bardzo wymagająca, to nie podlega dyskusjom. Wiesz już, że w grę wchodzą tylko dedykowane rozwiązania, ubezpieczenia OC szyte na miarę specjalnie dla Ciebie. Klauzule wyłączające ryzyka specyficzne dla branży IT i inne kruczki prawne  zapisy to nasza bajka. Ty i Twoi kontrahenci możecie spać spokojnie.

Twoje pieniądze są bezpieczne, a Ty rozwijasz skrzydła

Cały świat stoi przed Tobą otworem. Nieważne, jakich zabezpieczeń chcą korporacje, które mają dla Ciebie najlepsze zlecenia i propozycje kariery – pomożemy CI się zabezpieczyć pod każdym względem. Programuj, koduj, rozwijaj się i nie przejmuj się biurokracją – my to za Ciebie załatwimy!


Zobacz także:

Zabezpiecz swoje życie już dziś!
Nie zastanawiaj się już dłużej nad tym, co się stanie, gdy przez jakiś czas nie będziesz zdolny do wykonywania pracy i zarabiania, myśl strategicznie.

Zabezpiecz siebie, swoją firmę i rodzinę na wszelkie okoliczności.

Skontaktuj się z nami

502 230 632

kontakt@startlife.pl

Zabezpiecz swoją firmę już dziś!

Ty i Twoi pracownicy możecie pracować bezpiecznie, bez ryzyka.

Dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Branża IT to nasz konik, dobrze wiemy, że tutaj pełno jest wyzwań. Zabezpiecz interesy swojej firmy już dziś!

Dlaczego właśnie my?


13
lat doświadczenia
1000+
zadowolonych Klientów
2000+
wystawionych polis
54292721
łączna suma ubezpieczenia wystawionych polis

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

    792-880-458

    kontakt@startlife.pl