Grupowe ubezpieczenie utraty dochodu

Grupowe zabezpieczenie na wypadek czasowej lub stałej niezdolności do pracy

Ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb

Kompleksowa obsługa ubezpieczenia po naszej stronie

Program zabezpieczeń i firmowy firewall dla Twoich pracowników

Branża IT rządzi się swoimi prawami – jest wymagająca, jest w niej wielu specjalistów i wiele sytuacji, które mogą spowodować utratę dochodu, a przecież nie o to chodzi. Duże firmy zatrudniają specjalistów od programowania na etacie, inni programiści prowadzą działalność gospodarczą. Niezależnie od formy zatrudnienia sama myśl o ryzyku choroby lub wypadku, który na jakiś czas lub trwale wyłączy nas, lub naszych pracowników z możliwości wykonywania pracy, a tym samym – zarobkowania- przysparza o ból głowy i zimne poty.

Zabezpieczenie godne najlepszych programistów

Twoi pracownicy już nie muszą martwić się o to, co będzie, jak nagle zachowują i będą musieli przełączyć się na tryb awaryjny.

Stwórz dla nich dodatkową formę ubezpieczenia grupowego w branży IT, które zabezpieczy przed utratą dochodu już dziś, nie czekaj, aż zabierze Ci ich konkurencja oferująca lepsze warunki i benefity. Utrzymaj najlepszych specjalistów, którzy nie muszą bać się o swoją przyszłość.

Dobór odpowiednich produktów zabezpieczeń czasowej lub stałej niezdolności do pracy dla Ciebie i Twojej firmy to dla nas chleb powszedni. Ty zarządzasz firmą, a my zabezpieczamy interesy Twoje i Twoich pracowników. Na branży IT zjedliśmy zęby, wiemy doskonale jak zabezpieczyć Twoich pracowników.

Zabezpiecz swoje życie już dziś!
Nie zastanawiaj się już dłużej nad tym, co się stanie, gdy przez jakiś czas nie będziesz zdolny do wykonywania pracy i zarabiania, myśl strategicznie.

Zabezpiecz siebie, swoją firmę i rodzinę na wszelkie okoliczności.

Skontaktuj się z nami

799 353 537

kontakt@startlife.pl

Zabezpiecz swoich pracowników już dziś – zapewnij im najlepszego Firewalla

Już dziś zapewnij sobie i swoim pracownikom zabezpieczenie na wypadek czasowej lub stałej niezdolności do pracy.

Myślenie perspektywiczne wyróżnia liderów, podobnie, jak świadomość, że nie byłoby ich firmy bez dobrych i oddanych pracowników.

Spraw, by chcieli pracować Tylko dla Ciebie.

Dlaczego właśnie my?


13
lat doświadczenia
1000+
zadowolonych Klientów
2000+
wystawionych polis
54292721
łączna suma ubezpieczenia wystawionych polis

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

    799 353 537

    kontakt@startlife.pl