Zabezpieczenie rodziny i zdrowia

Życiowy Firewall – ten produkt stworzyliśmy specjalnie z myślą o Tobie

Mamy dla Ciebie mały test, który pomoże Ci sprawdzić, jak bardzo potrzebujesz zabezpieczenia swoich interesów, jeśli pracujesz jako programista.

1. Czy posiadasz członków rodziny zależnych od siebie finansowo?
2. Czy twoje dochody są wyższe niż dochód twojego partnera lub partnerki,
lub jego utrata znacząco obniży standard Waszego życia?
3. Czy masz zobowiązania, które w przypadku Twojej śmierci będą musiały być natychmiast spłacone, a nie masz jeszcze odpowiedniej poduszki finansowej?
4. Czy twoje problemy zdrowotne mogą skutkować problemami finansowymi?
5. Czy tryb życia i pracy, jaki prowadzisz może spowodować problemy ze zdrowiem w ciągu najbliższych kilku lat?

Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś sobie twierdząco lub myśl o tym, że może tak być wzbudził w Tobie niepokój – Ty już wiesz dobrze, co robić! Czas pomyśleć o zabezpieczeniu siebie i swoich najbliższych. Firewall to podstawa wszelkich zabezpieczeń. Co, jeśli zaś na wszystkie odpowiedziałeś pozytywnie? Możesz być pewny, że porządny program zabezpieczający to must have.

Ty też myślisz, że powiedzenia: „Należy dmuchać na zimne”, „Strzeżonego Pan Bóg strzeże”, „Lepiej zapobiegać, niż leczyć”, czy też „Kuj żelazo, póki gorące” mają w sobie dużo prawdy? Nie ryzykuj więc niepotrzebnie i zabezpiecz siebie i swoją rodzinę. Utrata przychodów z dnia na dzień potrafi mocno zaboleć. Nie pozwól na to!

Firewall życiowy dla Ciebie i Twojej rodziny jest na wyciągnięcie ręki!
Jedyne co musisz teraz zrobić, to napisz do nas, a przedstawimy Ci ofertę skierowaną specjalnie dla pracowników branży IT- takich jak Ty i do tego idealnie do Ciebie dopasowaną.
Warto mieć zabezpieczenie w postaci dodatkowych pieniędzy na diagnozę i leczenie w przypadku choroby lub niezdolności do pracy.
Doskonały strateg zawsze myśli przyszłościowo- możesz w ten sposób zapewnić sobie i swojej rodzinie nie tylko spokój ducha, że jesteście bezpieczni i chronieni, ale także środki finansowe, które zastąpią Twoje przychody na czas Twojej niezdolności do pracy, lub nawet śmierci.
Menu

Masz pytania? Zostaw kontakt oddzwonimy i wyjaśnimy wątpliwości.

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podane dane zostaną wykorzystane tylko do jednorazowego kontaktu.