OC działalności gospodarczej

Pracuj na luzie, my zadbamy o bezpieczeństwo Twoich transakcji

Masz w głowie tysiące kodów, strategii, wszystko masz zaplanowane? Nic dziwnego – jesteś mistrzem w tym zakresie. OC działalności IT to nie bułka z masłem – my o tym wiemy najlepiej.

Bezpieczeństwo Twoich transakcji jest na wagę złota i dlatego tylko najlepsze zabezpieczenia wchodzą w grę. Ze względu na specyfikę branży IT, szkody z nią związane są często bardzo trudne do zweryfikowania. To właśnie powód, dla którego większość popularnych towarzystw ubezpieczeniowych oferujących ubezpieczenie OC całkowicie wyklucza tę branżę z podstawowego zakresu ubezpieczenia.

To nie znaczy jednak, że masz zostać nieubezpieczony, tym bardziej zasługujesz na to, by zadbać o Twoje interesy. Dobrze trafiłeś – dla nas to chleb powszedni. Dobry program zabezpieczający to podstawa, dobrze to wiesz. Nie ma nic bardziej frustrującego niż utrata wyników pracy prawda? Dobry antywirus to must have.

W życiu jest tak samo – program zabezpieczeń jest na wagę złota. Z nami nie musisz się o to martwić – Ty pracujesz i programujesz, my zabezpieczamy Twoje interesy, czytamy umowy i dostosowujemy je do Ciebie.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zabezpieczenie godne najlepszego specjalisty

Jesteś wyjątkowy – branża IT jest bardzo wymagająca, to nie podlega dyskusjom. Wiesz już, że w grę wchodzą tylko dedykowane rozwiązania, ubezpieczenia OC szyte na miarę specjalnie dla Ciebie. Klauzule wyłączające ryzyka specyficzne dla branży IT i inne kruczki prawne  zapisy to nasza bajka. Ty i Twoi kontrahenci możecie spać spokojnie.

Twoje pieniądze są bezpieczne, a Ty rozwijasz skrzydła

Cały świat stoi przed Tobą otworem. Nieważne, jakich zabezpieczeń chcą korporacje, które mają dla Ciebie najlepsze zlecenia i propozycje kariery – pomożemy CI się zabezpieczyć pod każdym względem. Programuj, koduj, rozwijaj się i nie przejmuj się biurokracją – my to za Ciebie załatwimy!

Zabezpiecz swoją firmę już dziś!
Ty i Twoi pracownicy możecie pracować bezpiecznie, bez ryzyka.
Dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
Branża IT to nasz konik, dobrze wiemy, że tutaj pełno jest wyzwań. Zabezpiecz interesy swojej firmy już dziś!
Menu

Masz pytania? Zostaw kontakt oddzwonimy i wyjaśnimy wątpliwości.

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podane dane zostaną wykorzystane tylko do jednorazowego kontaktu.