Grupowe ubezpieczenie utraty dochodu

Program zabezpieczeń i firmowy firewall
dla twoich pracowników

Branża IT rządzi się swoimi prawami – jest wymagająca, jest w niej wielu specjalistów i wiele sytuacji, które mogą spowodować utratę dochodu, a przecież nie o to chodzi. Duże firmy zatrudniają specjalistów od programowania na etacie, inni programiści prowadzą działalność gospodarczą. Niezależnie od formy zatrudnienia sama myśl o ryzyku choroby lub wypadku, który na jakiś czas lub trwale wyłączy nas, lub naszych pracowników z możliwości wykonywania pracy, a tym samym – zarobkowania- przysparza o ból głowy i zimne poty.

Zabezpieczenie godne najlepszych programistów

Twoi pracownicy już nie muszą martwić się o to, co będzie, jak nagle zachowują i będą musieli przełączyć się na tryb awaryjny. Stwórz dla nich dodatkową formę ubezpieczenia grupowego w branży IT, które zabezpieczy przed utratą dochodu już dziś, nie czekaj, aż zabierze Ci ich konkurencja oferująca lepsze warunki i benefity. Utrzymaj najlepszych specjalistów, którzy nie muszą bać się o swoją przyszłość. Dobór odpowiednich produktów zabezpieczeń czasowej lub stałej niezdolności do pracy dla Ciebie i Twojej firmy to dla nas chleb powszedni. Ty zarządzasz firmą, a my zabezpieczamy interesy Twoje i Twoich pracowników. Na branży IT zjedliśmy zęby, wiemy doskonale jak zabezpieczyć Twoich pracowników.

Zabezpiecz swoich pracowników już dziś – zapewnij im najlepszego Firewalla
Już dziś zapewnij sobie i swoim pracownikom zabezpieczenie na wypadek czasowej lub stałej niezdolności do pracy.

Myślenie perspektywiczne wyróżnia liderów, podobnie, jak świadomość, że nie byłoby ich firmy bez dobrych i oddanych pracowników.
Spraw, by chcieli pracować Tylko dla Ciebie.

Menu

Masz pytania? Zostaw kontakt oddzwonimy i wyjaśnimy wątpliwości.

* - pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podane dane zostaną wykorzystane tylko do jednorazowego kontaktu.